Rijvereniging en Ponyclub Gorssel-Zutphen

Twee keer per jaar is er een ledenvergadering. Hier kun je alle wensen en opmerkingen kenbaar maken aan het bestuur. Maar heb je in de tussentijd iets wat je graag wilt melden, aarzel dan niet om contact op te nemen met onze bestuursleden:

 

 

Voorzitter:

Annalies Harenberg† † †††††††††† 06 - 231 088 28

voorzitter@gorssel-zutphen.nl

 

Penningmeester:

Andre Koch†††† † †††††††† †††††††††† 06 - 511 058 18

penningmeester@gorssel-zutphen.nl

 

Technische zaken:

Vacant

 

Secretariaat:

Carrie Kleine†† †††††††††† †††††††††† 06 - 431 234 08

secretariaat@gorssel-zutphen.nl

 

Overige bestuursleden:

DaniŽlle Brinkman††††† †††††††††† 06 - 528 449 94

Danielle@gorssel-zutphen.nl

Annet Lammers†††††††† †††††††††† 06 - 432 030 08

Annet@gorssel-Zutphen.nl

 

Voor algemene vragen kunt u ook mailen naar:

Info@gorssel-zutphen.nl

 

Ons bestuur vergadert, in principe, elke tweede maandag van de maand.

 

 

Wedstrijdsecretariaat:

Martine Wiecherink††† †††††††††† 0575 - 570765

wedstrijdsecretariaat@gorssel-zutphen.nl